0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Everton
۱
۰
Arsenal
Finished
۱۶:۰۰
Manchester United
۱
۰
Crystal Palace FC
inprogress
۱۸:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۲
۰
Liverpool
inprogress
۱۸:۳۰
Brighton and Hove Albion
۰
۰
Bournemouth AFC
inprogress
۱۸:۳۰
Brentford
۲
۰
Southampton FC
inprogress
۱۸:۳۰
Aston Villa
۲
۳
Leicester City
inprogress
۱۸:۳۰
  France Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
۰
۰
FC Toulouse
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga
1. FC Koln
۰
۰
RB Leipzig
inprogress
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
۱
۱
1. FSV Mainz 05
inprogress
۱۸:۰۰
Borussia Dortmund
۴
۱
SC Freiburg
inprogress
۱۸:۰۰
Eintracht Frankfurt
۲
۰
Hertha BSC Berlin
inprogress
۱۸:۰۰
VfL Bochum
۴
۲
TSG 1899 Hoffenheim
inprogress
۱۸:۰۰
  Italy Serie A
AS Roma
-
-
Empoli
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Cremonese
۰
۲
Lecce
Finished
۱۷:۳۰
  Spain La Liga
Elche
۲
۱
Villarreal CF
inprogress
۱۸:۴۵
RCD Espanyol
۱
۱
Osasuna
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey Super Lig
Sivasspor
۱
۰
Besiktas JK
Finished
۱۶:۳۰
Ankaragucu
۰
۲
Fatih Karagumruk
Finished
۱۴:۰۰
Antalyaspor
۰
۰
Gazisehir Gaziantep FK
inprogress
۱۹:۳۰
  Qatar Stars League
Al Duhail
۰
۰
Al-Ahli Doha
inprogress
۱۹:۳۰
Al Sadd
۲
۰
Umm Salal
Finished
۱۷:۰۵
Al-Rayyan
۰
۰
Al Arabi
inprogress
۱۹:۳۰
Al-Wakra
۰
۴
Al-Gharafa
Finished
۱۷:۰۵
  Australia A-League
Adelaide United FC
۲
۱
Brisbane Roar FC
Finished
۱۲:۱۵
Sydney FC
۳
۲
Central Coast Mariners
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne City FC
۶
۱
Macarthur FC
Finished
۰۹:۳۰
Perth Glory
۲
۲
Newcastle United Jets
Finished
۱۵:۰۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۱
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۰۰
Curico Unido
۲
۱
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
۵
۱
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۷:۰۰
Baniyas FC
-
-
Al Sharjah SCC
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Ajman
۴
۱
Al-Nasr
Finished
۱۷:۰۰
  England Championship
Norwich City FC
۰
۳
Burnley FC
Finished
۱۶:۰۰
Rotherham United FC
۰
۰
Sheffield United FC
Finished
۱۶:۰۰
Reading
۰
۲
Watford FC
inprogress
۱۸:۳۰
Millwall
۰
۰
Sunderland
inprogress
۱۸:۳۰
Luton Town
۱
۰
Stoke City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hull City AFC
۰
۰
Cardiff City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۱
۰
Blackpool FC
inprogress
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۱
۱
Queens Park Rangers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Preston North End FC
۰
۲
Bristol City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Swansea City
۲
۱
Birmingham City FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Tai
۰
۱
Al-Ittihad
Finished
۱۶:۳۰
Al Feiha
۱
۰
Al-Wahda
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Premiership
Glasgow Rangers FC
۱
۰
Ross County
inprogress
۱۸:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۰
۱
Dundee United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۰
۰
Hibernian FC
inprogress
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۱
۰
Motherwell
inprogress
۱۸:۳۰
FC Livingston
۳
۱
Kilmarnock
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۳
۱
Western Sydney Wanderers FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Sydney FC (W)
۳
۰
Melbourne City FC (W)
Finished
۰۶:۵۰
Western United FC (W)
۱
۳
Perth Glory (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Venezuela Primera Division
Caracas FC
۰
۰
Carabobo FC
Finished
۰۰:۳۰
Zamora FC
۲
۰
CD Hermanos Colmenares
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Tigre
۲
۲
Rosario Central
Finished
۰۲:۳۰
Newell's Old Boys
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Serra FC ES
۲
۱
Rio Branco ES
Finished
۰۲:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Kapaz
۱
۱
FK Qarabag
Finished
۱۳:۳۰
  Panama Liga Prom
CD Arabe Unido Reserves
۱
۰
CD Centenario
Finished
۰۰:۳۰
Udelas FC
۱
۲
SD Atletico Nacional
Finished
۰۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa
۱
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۴۵
Santos de Guapiles
۲
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۳:۰۰
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۲
Guairena FC
Finished
۰۰:۳۰
Guarani Asuncion
۲
۲
Sportivo Ameliano
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Deportivo Moron
۰
۱
Almagro
Finished
۰۳:۴۰
Estudiantes Rio Cuarto
۰
۱
San Martin Tucuman
Finished
۰۴:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Santa Clara
۰
۱
Boavista FC
inprogress
۱۹:۰۰
  South America South American Championship U20
Brazil U20
۳
۰
Venezuela U20
Finished
۰۲:۰۰
Colombia U20
۳
۰
Paraguay U20
Finished
۰۴:۳۰
  Indonesia Liga 1
Arema Malang
۰
۱
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
Persik Kediri
۱
۲
PSIS Semarang
Finished
۱۲:۳۰
  World FIFA Club World Cup
WAC Wydad Casablanca
۱
۰
Al Hilal Riyadh
inprogress
۱۸:۰۰
Seattle Sounders
-
-
Al Ahly Cairo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Toluca (W)
۰
۰
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۲:۳۰
Atlas (W)
۱
۲
FC Juarez (W)
Finished
۰۴:۳۵
  Australia NPL New South Wales
NWS Spirit FC
۲
۰
Northbridge Bulls FC Academy
Finished
۱۰:۰۰
St George City FA
۳
۴
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۱:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CD Tapatio
۲
۲
Celaya
Finished
۰۲:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۰
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD San Fernando
۱
۱
Las Palmas B
Finished
۰۰:۳۰
Panaderia Pulido
۳
۰
UD Ibarra
Finished
۱۵:۳۰
UD Tamaraceite
۱
۰
CD Santa Ursula
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia HNL
NK Slaven Belupo Koprivnica
-
-
GNK Dinamo Zagreb
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
NK Lokomotiva Zagreb
۱
۰
NK Osijek
Finished
۱۷:۳۰
  Australia New South Wales League One
Central Coast United
۱
۱
Mounties Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۱
SD Raiders FC
Finished
۱۱:۳۰
Northern Tigers
۰
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۱:۳۰
Bankstown City Lions
۳
۳
Hills United Brumbies
Finished
۱۲:۰۰
Hakoah Sydney City East
۲
۰
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۲:۰۰
St. George Saints
۱
۲
Macarthur Rams
Finished
۱۱:۳۰
Inter Lions FC
۶
۱
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Brasiliense
Brasiliense FC
۱
۲
SE Gama
Finished
۰۱:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۰
۰
Herrera FC
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Primera A
Deportivo Pereira
۲
۱
Atletico Huila
Finished
۰۲:۳۰
  Spain Primera Division Women
Deportivo Alaves (W)
۰
۰
Levante UD (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۰
۱
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alhama CF (W)
۰
۰
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۴:۳۰
  England League One
Derby County
۳
۰
Morecambe FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bolton Wanderers
۰
۰
Cheltenham Town
inprogress
۱۸:۳۰
Cambridge United
۱
۰
Ipswich Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Oxford United
۰
۰
Shrewsbury Town
inprogress
۱۸:۳۰
Exeter City FC
۱
۲
Charlton Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Fleetwood Town
۰
۰
Burton Albion
inprogress
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday FC
۱
۰
Plymouth Argyle FC
inprogress
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۰
۱
Lincoln City
inprogress
۱۸:۳۰
Port Vale
۰
۱
Wycombe Wanderers
inprogress
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۰
۱
Milton Keynes Dons FC
inprogress
۱۸:۳۰
Portsmouth
۱
۰
Barnsley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
۰
۰
Peterborough United
inprogress
۱۸:۳۰
  Hong Kong Premier League
Wofoo Tai Po
۱
۲
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong U23 Football Team
۱
۳
Southern District Rsa
Finished
۱۳:۳۰
  Israel National League U19
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
۰
۱
Ashdod Rafi Elbaz U19
Finished
۱۰:۳۰
Hapoel Hod Hasharon U19
۱
۱
Maccabi Herzliya U19
Finished
۱۲:۲۰
FC Nesher U19
۱
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Herzliya U19
۳
۱
Maccabi Achi Nazareth U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Kfar Saba U19
۸
۱
Tzeirei Kafr Kanna U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۳
۳
Hapoel Ironi Acre U19
Finished
۱۴:۰۰
Gadna Tel Aviv U19
۲
۱
Maccabi Yaffo Kabilio U19
Finished
۱۲:۱۵
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۳
۰
Sektzia Nes Tziona FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Shimshon Tel Aviv Raya U19
۰
۰
Hapoel Marmorek Irony Rehovot U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Mexico LIGA MX
Necaxa
۱
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۴:۳۰
Mazatlan FC
۲
۳
FC Juarez
Finished
۰۶:۳۵
  Italy Serie B
Calcio Como
۰
۲
Frosinone
inprogress
۱۸:۴۵
Cosenza
۰
۰
Ternana
Finished
۱۶:۳۰
Benevento
۱
۲
SSC Venezia
Finished
۱۶:۳۰
Pisa
۰
۱
FC Sudtirol Bolzano
Finished
۱۶:۳۰
Cittadella
۳
۰
Ascoli
Finished
۱۶:۳۰
AC Perugia
۴
۰
Brescia
Finished
۱۶:۳۰
SPAL 1907 Ferrara
۳
۴
Bari
Finished
۱۶:۳۰
  Costa Rica U20 League
Guadalupe FC U20
۲
۲
AD San Carlos U20
Finished
۰۱:۳۰
Alajuelense U20
۲
۰
Municipal Perez Zeledon U20
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
AC Dukla Praha
۱
۱
Slovan Velvary
Finished
۱۳:۳۰
FK Apos Blansko
۱
۴
TJ Start Brno
Finished
۱۳:۰۰
FC Graffin Vlasim
۴
۲
SK Benesov
Finished
۱۳:۳۰
CSA Steaua Bucuresti
۱
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
Moreton Bay United
۲
۰
Brisbane City
Finished
۱۰:۳۰
Viimsi JK
۱
۱
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۳:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۳
۴
Grazer AK 1902
Finished
۱۴:۰۰
Gornik Polkowice
۴
۲
Sleza Wroclaw
Finished
۱۴:۳۰
Bronshoj BK
۱
۱
FA 2000
Finished
۱۴:۳۰
Trinec
۷
۲
Frydek Mistek
Finished
۱۲:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۲
۱
Slavia Prague B
Finished
۱۳:۳۰
Arka Gdynia
۲
۱
Radunia Stezyca
Finished
۱۳:۳۰
Mjondalen IF
۵
۰
Grorud
Finished
۱۶:۳۰
Keflavik
۲
۱
KA Akureyri
Finished
۱۷:۳۰
SC Sparkasse Elin Weiz
۲
۱
TUS Heiligenkreuz
Finished
۱۲:۳۰
KFUM Oslo
۰
۳
Sandefjord
Finished
۱۳:۳۰
Hellerup IK
۱
۳
Vanlose
Finished
۱۴:۰۰
Shelbourne FC
۱
۰
Bray Wanderers AFC
Finished
۱۴:۳۰
FC Flora Tallinn II
۲
۱
FC Tallinn
Finished
۱۱:۳۰
FK Slovan Duslo Sala
۱
۱
FK Raca Bratislava
Finished
۱۲:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۲
۰
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۳:۳۰
NK Domzale
۳
۲
FC Rukh Lviv
Finished
۱۳:۳۰
Skive IF
۳
۱
Holstebro
Finished
۱۴:۰۰
IK Brage Borlange
۱
۱
Orebro SK
Finished
۱۵:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast United
Finished
۱۲:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۱
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
FC Dinamo Bucuresti
۵
۰
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۳:۳۰
MKF Chrudim
۰
۳
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۳:۳۰
ND Beltinci
۲
۱
NK Bistra
Finished
۱۳:۳۰
Vyskov
۳
۱
Unicov
Finished
۱۳:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۶
۳
MKS Kluczbork
Finished
۱۳:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۱
۲
SCM Zalau
Finished
۱۳:۳۰
OKS Odra Opole
۱
۱
Polonia Bytom
Finished
۱۴:۳۰
IMT Novi Belgrade
۵
۳
FK Rad Belgrade
Finished
۱۴:۳۰
BSK Bijelo Brdo
۴
۱
NK Granicar Zupanja
Finished
۱۵:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۴
۰
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۵:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۵
۱
Pärnu JK
Finished
۱۶:۳۰
Jerv
۵
۲
Flekkeroy IL
Finished
۱۶:۳۰
Harju Jalgpallikool
۰
۱
Tallinna JK Legion
Finished
۱۷:۳۰
Motorlet Praha
۳
۱
SK Cesky Brod
Finished
۱۲:۳۰
Metalurgistul Cugir
۱
۲
Viitorul Selimbar
Finished
۱۲:۳۰
KS Hutnik Krakow
۳
۰
Odra Wodzislaw
Finished
۱۳:۳۰
Viitorul Simian
۰
۲
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۳:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۲
۰
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۱۴:۳۰
KKS 1925 Kalisz
۴
۰
Jarota Jarocin
Finished
۱۴:۳۰
GAIS
۲
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Kuressaare
۱
۱
JK Nomme Kalju
Finished
۱۵:۳۰
PFC Cherno More Varna
۴
۲
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۵:۳۰
KS Ruch Chorzow
۱
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۶:۳۰
ND Gorica
۱
۰
Aluminij
Finished
۱۶:۳۰
SonderjyskE
۰
۰
Landskrona Bois
inprogress
۱۹:۰۰
Skeid Oslo
۱
۰
Moss
Finished
۱۶:۳۰
Hradec Kralove B
۴
۳
SK Vysoke Myto
Finished
۱۲:۳۰
Podbrezova
۱
۳
Tatran Presov
Finished
۱۳:۰۰
GKS 71 Tychy
۱
۳
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۳:۳۰
Kolding IF
۳
۱
Dalum
Finished
۱۳:۳۰
SAK Klagenfurt
۲
۰
Asko Wolfnitz
Finished
۱۴:۱۵
Pogon Siedlce
۳
۱
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۴:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۱
۳
Garbarnia
Finished
۱۴:۳۰
Jonkopings Sodra
۱
۰
Helsingborgs IF
Finished
۱۵:۳۰
Vejle Boldklub
۰
۰
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۵:۳۰
Bryne FK
۳
۰
Sandnes Ulf
Finished
۱۵:۳۰
FK Pardubice B
۱
۲
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۵:۳۰
Kjelsas Oslo
۱
۱
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۵:۳۰
SV Frauental
۱
۲
SV Allerheiligen
Finished
۱۵:۳۰
Borac Cacak
۰
۴
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۵:۳۰
FC CSKA 1948
۴
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۵:۳۰
TSV Steinbach
۵
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۵:۳۰
NK Dugo Selo
۲
۱
NK Hask Zagreb
Finished
۱۵:۳۰
FK Radnicki Beograd
۰
۰
Radomlje
Finished
۱۶:۰۰
B93 Kopenhagen
۱
۱
Hillerod
Finished
۱۶:۰۰
TSV Hartberg
۰
۳
FC Spartak Trnava
Finished
۱۶:۳۰
NK Dugopolje
۰
۱
Vukovar 1991
Finished
۱۶:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۲
FK Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
Kongsvinger IL
۰
۲
Fredrikstad FK
Finished
۱۶:۳۰
Breidablik Kopavogur
۳
۱
UMF Selfoss
Finished
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۰
Trelleborgs FF
Finished
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۲
۰
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
MFK Skalica
۲
۲
SK Lisen
Finished
۱۷:۰۰
Vasteras SK FK
۳
۰
IF Brommapojkarna
Finished
۱۷:۳۰
Baltyk Gdynia
۲
۲
Stolem Gniewino
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby IF
۳
۵
SK Brann Bergen
Finished
۱۷:۳۰
Norrby IF
۱
۲
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
SC Kalsdorf
۲
۱
Usv Mettersdorf
Finished
۱۷:۳۰
FK MAS Taborsko
۲
۰
FK Pribram
Finished
۱۷:۳۰
Osters IF Vaxjo
۲
۱
Skovde AIK
Finished
۱۷:۳۰
FK Haugesund
۱
۰
Vard Haugesund
inprogress
۱۸:۳۰
Utsiktens BK
۰
۱
Orgryte IS
inprogress
۱۸:۳۰
Silkeborg IF
۱
۰
IFK Norrkoping
inprogress
۱۸:۳۰
TSV Hartberg
۲
۲
St. Anna
inprogress
۱۸:۳۰
Kremser SC
۰
۰
SKU Amstetten
inprogress
۱۹:۳۰
Stal Rzeszow
-
-
ZKS Stal Stalowa Wola
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Copenhagen
۰
۰
IF Elfsborg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  India I-League
Sreenidi Deccan
۳
۰
Churchill Brothers
Finished
۱۲:۰۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Trabzonspor U19
۲
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Alanyaspor U19
۰
۰
Gaziantep BB U19
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas JK U19
۳
۲
Umraniyespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۰
Kayserispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۰
۸
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۲
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۴
۰
Hatayspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Istanbulspor U19
۱
۴
Galatasaray U19
Finished
۱۲:۳۰
Erokspor U19
۱
۱
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Tuzlaspor U19
۲
۰
Afjet Afyonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Pendikspor U19
۱
۰
Genclerbirligi U19
Finished
۱۲:۳۰
Sivasspor U19
۲
۰
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Eyupspor U19
۱
۰
Eskisehirspor U19
Finished
۱۳:۰۰
Giresunspor U19
۴
۳
Antalyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Erzurum BB U19
۰
۲
Samsunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
TSV Eintracht Braunschweig
۲
۰
FC Heidenheim 1846
Finished
۱۵:۳۰
FC Kaiserslautern
۲
۱
KSV Holstein Kiel
Finished
۱۵:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۱
۳
Arminia Bielefeld
Finished
۱۵:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
St George City FA U20
۰
۲
Rockdale Ilinden U20
Finished
۰۹:۳۰
  Uganda Super League Women
Lady Doves FC (W)
۰
۱
Olila High School (W)
Finished
۱۰:۳۰
Kawempe Muslim (W)
۱
۰
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia New South Wales League Two
South Coast Flame FC
۰
۰
Western Rage FC
Finished
۱۱:۳۰
  Thailand Thai League 3
Siam FC
۱
۱
Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Ang Thong FC
۱
۱
Lopburi City FC
Finished
۱۳:۳۰
Sisaket United
۱
۰
Nakhonratchasima United FC
Finished
۱۳:۳۰
Pattaya Dolphins
۱
۰
Banbueng FC
Finished
۱۴:۳۰
Royal Thai Air Force FC
۲
۳
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۰۰
Thonburi United FC
۰
۰
Royal Thai Army FC
Finished
۱۲:۰۰
Chamchuri United FC
۱
۰
North Bangkok University
Finished
۱۲:۰۰
Kanjanapat FC
۱
۳
Hua Hin City
Finished
۱۲:۰۰
KohKwang FC
۰
۲
Warship United FC
Finished
۱۲:۰۰
Phattalung FC
۲
۰
Nara United FC
Finished
۱۴:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
۱
۰
Piast Gliwice
Finished
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze
-
-
Lechia Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  England National League South
Ebbsfleet United FC
۱
۰
Havant & Waterloville FC
inprogress
۱۸:۳۰
St. Albans City
۲
۱
Hampton & Richmond Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
۰
۲
Braintree Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Slough Town FC
۱
۱
Dover Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۰
۱
Bath City
inprogress
۱۸:۳۰
Eastbourne Borough FC
۰
۰
Taunton Town
inprogress
۱۸:۳۰
Weymouth FC
۱
۱
Dulwich Hamlet FC
inprogress
۱۸:۳۰
Concord Rangers FC
۰
۰
Farnborough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cheshunt FC
۰
۰
Hemel Hempstead Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
۰
۱
Worthing FC
inprogress
۱۸:۳۰
Welling United
۱
۰
Dartford FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hungerford Town
۱
۱
Oxford City FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Tel-Aviv
۰
۱
Hapoel Bnei Sakhnin
inprogress
۱۹:۰۰
Hapoel Haifa
۰
۰
FC Ashdod
inprogress
۱۹:۳۰
Sektzia Nes Tziona
۰
۱
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Katamon Jerusalem
۰
۰
Maccabi Netanya
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey 1. Lig
Caykur Rizespor
۰
۰
Yeni Malatyaspor
inprogress
۱۹:۳۰
Bandirmaspor
۱
۴
Denizlispor
Finished
۱۴:۰۰
Erzurum BB
۱
۲
Tuzlaspor
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۱
۳
Pendikspor
Finished
۱۶:۳۰
  Antigua and Barbuda Premier Division
Parham FC
۰
۲
Greenbay Hoppers FC
Finished
۰۲:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Real Madrid U19
۶
۰
CF Rayo Majadahonda U19
Finished
۱۵:۳۰
AD Alcorcon U19
۱
۱
Leganes U19
Finished
۱۴:۳۰
UD La Cruz Villanovense U19
۰
۲
Fuenlabrada U19
inprogress
۱۸:۳۰
Cultural Leonesa U19
۰
۱
CD Colegios Diocesanos U19
Finished
۱۶:۰۰
  Greece U19 Super League
Ionikos U19
۱
۲
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۲:۱۵
Panaitolikos U19
۱
۰
Asteras Tripolis U19
Finished
۱۳:۳۰
Atromitos U19
۰
۱
AEK Athens U19
Finished
۱۴:۳۰
Panathinaikos U19
۲
۰
Lamia U19
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Reggina U19
۱
۰
Imolese U19
Finished
۱۳:۰۰
Pordenone U19
۲
۲
Como U19
Finished
۱۳:۳۰
Ternana U19
۲
۲
Cosenza Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
SS Monopoli 1966 U19
۰
۱
Lazio U19
Finished
۱۴:۰۰
Ascoli U19
۱
۱
Benevento Calcio U19
Finished
۱۶:۳۰
US Salernitana U19
۱
۱
Spezia U19
Finished
۱۳:۳۰
Virtus Entella U19
۴
۳
Pescara U19
Finished
۱۴:۰۰
Genoa U19
۶
۰
Albinoleffe U19
Finished
۱۶:۳۰
Venezia FC U19
۱
۰
Alessandria U19
Finished
۱۷:۳۰
LR Vicenza U19
۱
۰
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۷:۰۰
Monza U19
۲
۰
Padova U19
Finished
۱۷:۰۰
Reggiana U19
۱
۱
Cittadella U19
Finished
۱۷:۰۰
Parma U19
۱
۱
Cremonese U19
Finished
۱۷:۰۰
Viterbese Castrense U19
۱
۲
Perugia U19
Finished
۱۷:۰۰
Brescia U19
۰
۵
Spal U19
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Primera Nacional Women
Villarreal B (W)
۳
۲
UD Collerense (W)
Finished
۱۳:۴۵
Eibar B (W)
۱
۰
Real Sociedad B (W)
Finished
۱۵:۱۵
Elche CF (W)
۲
۱
Granada B (W)
Finished
۱۵:۳۰
UD Geneto Del Teide (W)
۰
۱
CD Pena La Amistad (W)
Finished
۱۵:۳۰
CD Tarsa (W)
۳
۰
CD Julio Suarez (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Salamanca (W)
۳
۳
CD Daimiel Futbol (W)
inprogress
۱۸:۳۰
CD Riudoms (W)
۱
۰
Vic Riuprimer Refo (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Sabadell U19
۰
۱
Barcelona U19
Finished
۱۴:۰۰
Cornella U19
۱
۲
Espanyol U19
Finished
۱۳:۰۰
Girona U19
۱
۰
CF Badalona U19
Finished
۱۵:۳۰
Fundacio Esportiva Grama U19
۰
۰
Real Zaragoza U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie A Women
Como (W)
۰
۱
AS Roma (W)
Finished
۱۵:۰۰
Sampdoria (W)
۱
۴
Fiorentina (W)
Finished
۱۵:۰۰
Juventus FC (W)
۱
۲
AC Milan (W)
Finished
۱۷:۰۰
ASD Pomigliano (W)
۰
۰
Parma (W)
Finished
۱۷:۰۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
۲
۰
Dijon FC (W)
Finished
۱۶:۱۵
Rodez AF (W)
۰
۵
Olympique Lyonnais (W)
Finished
۱۶:۱۵
Soyaux Asj (W)
۰
۴
Fleury 91 FC (W)
Finished
۱۶:۱۵
EA Guingamp (W)
۲
۰
Stade Reims (W)
Finished
۱۶:۱۵
  Belgium First Division B
RWD Molenbeek
۱
۰
SL16
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
Leganes
۱
۰
Real Sporting de Gijon
inprogress
۱۸:۴۵
SD Huesca
۰
۰
CD Mirandes
inprogress
۱۸:۴۵
  Cyprus 1. Division
Karmiotissa Pano Polemidion
۱
۳
AEK Larnaca
Finished
۱۶:۳۰
Olympiakos Nicosia FC
۱
۲
Enosis Neon Paralimni FC
Finished
۱۶:۳۰
  England National League North
Darlington
۱
۱
AFC Telford United
inprogress
۱۸:۳۰
Gloucester City FC
۲
۱
Bradford Park Avenue
inprogress
۱۸:۳۰
Peterborough Sports
۱
۰
Brackley Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chorley
۱
۱
Southport FC
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Fylde
۲
۱
Curzon Ashton
inprogress
۱۸:۳۰
Buxton
۱
۰
Kings Lynn
inprogress
۱۸:۳۰
Chester FC
۰
۱
Spennymoor Town
inprogress
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۰
۰
Scarborough Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Alfreton Town FC
۲
۱
Boston United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Banbury United FC
۰
۰
Kettering Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Farsley Celtic F.C.
۱
۰
Hereford FC
inprogress
۱۸:۳۰
Leamington FC
۰
۱
Blyth Spartans FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FK Jablonec nad Nisou 97
۲
۲
FC Zlin
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۰
۰
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۳۰
Pardubice
-
-
SK Slavia Praha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Teplice
۰
۵
FC Banik Ostrava
Finished
۱۷:۳۰
  England Super League Women
Leicester (W)
۰
۲
Manchester City (W)
Finished
۱۵:۰۰
Aston Villa (W)
۱
۱
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Serbia Super Liga
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۰
۱
FK Vozdovac
Finished
۱۵:۳۰
FK Radnicki Nis
۲
۱
Mladost Lucani
Finished
۱۶:۳۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۱
۱
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۱۸:۳۰
Spartak Subotica
-
-
FK Cukaricki Stankom
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Lecce U19
۱
۰
Hellas Verona U19
Finished
۱۳:۳۰
Cagliari U19
۱
۱
Frosinone U19
Finished
۱۵:۳۰
Inter Milan U19
۴
۰
Napoli U19
Finished
۱۵:۳۰
Empoli U19
۳
۰
Torino U19
Finished
۱۷:۰۰
Udinese U19
۲
۲
Atalanta U19
Finished
۱۷:۳۰
Sassuolo U19
۲
۰
AC Milan U19
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia Primera B
Cucuta Deportivo
۱
۰
Orsomarso
Finished
۰۰:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۳
۲
Villarreal CF U19
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Duzcespor
۰
۲
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Somaspor
۱
۱
Amedspor SK
Finished
۱۳:۳۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۳
۰
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۱
۱
Batman Petrolspor
Finished
۱۴:۳۰
Arnavutkoy
۲
۱
Ankaraspor
Finished
۱۴:۳۰
Sanliurfaspor
۰
۰
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۴:۳۰
Isparta 32 Spor
۶
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۴:۳۰
Bursaspor
۰
۳
Corum Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga I
AFC Hermannstadt
۱
۱
Campionii FC Arges
Finished
۱۶:۰۰
  Tanzania Premier League
Young Africans
۰
۰
Namungo FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Italy Campionato Primavera 3
Virtus Francavilla U19
۴
۱
Gubbio U19
Finished
۱۵:۰۰
Juve Stabia U19
۱
۲
Catanzaro Calcio 2011 U19
Finished
۱۷:۳۰
AP Turris Calcio ASD U19
۵
۱
Fermana U19
Finished
۱۷:۰۰
Avellino U19
۱
۰
Palermo U19
Finished
۱۷:۰۰
Bari U19
۰
۳
Potenza Calcio U19
Finished
۱۷:۰۰
Latina U19
۰
۱
Foggia U19
Finished
۱۷:۰۰
Pro Sesto U19
۳
۱
Vis Pesaro U19
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Carrarese
۱
۰
Aquila 1902 Montevarchi
Finished
۱۷:۰۰
ACD Virtus Entella
۲
۰
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۷:۰۰
Cesena FC
-
-
Siena 1904
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
AC Ancona
-
-
AC Reggiana 1919
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
ASD Torres
۱
۱
Lucchese Libertas
Finished
۱۷:۰۰
Fiorenzuola
۰
۱
Olbia Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Recanatese
-
-
Imolese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
San Donato Tavarnelle
۱
۱
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۷:۰۰
US Pontedera 1912
-
-
US Alessandria 1912
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Rimini Calcio
-
-
Gubbio
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Germany Bundesliga U19
Eintracht Frankfurt U19
۰
۲
Karlsruher SC U19
Finished
۱۵:۳۰
Darmstadt 98 U19
۱
۲
FC Augsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
VfB Stuttgart U19
۲
۲
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo Dresden U19
۳
۰
Berliner AK 07 U19
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Heidenheim U19
۰
۲
Bayern Munich U19
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen U19
۳
۲
FC St. Pauli U19
Finished
۱۴:۳۰
1 FC Union Berlin U19
۴
۰
Hansa Rostock U19
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera A Women
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۰
۰
Social Atletico Television (W)
Finished
۱۵:۳۰
Huracan (W)
۱
۰
CA Independiente (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 2
Chiangmai United FC
۱
۲
Samut Prakan City FC
Finished
۱۵:۰۰
Udon Thani FC
۰
۷
Krabi FC
Finished
۱۴:۰۰
Trat FC
۲
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Raj Pracha
۰
۳
Ayutthaya United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Bangladesh Premier League
Sheikh Russell KC
۱
۰
Azampur FC Uttara
Finished
۱۲:۴۵
Sheikh Jamal
۱
۲
Abahani Limited
Finished
۱۲:۴۵
Bangladesh Police Club
۲
۰
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۲:۴۵
  World Friendly Club Matches Women
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۰
۰
Roa (W)
Finished
۱۲:۳۰
Stabaek IF (W)
۲
۲
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria U19 League
CS Constantine U19
۱
۱
MO Constantine U19
Finished
۱۱:۳۰
JSM Skikda U19
۳
۲
AS Ain M'lila U19
Finished
۱۱:۳۰
ES Setif U19
۲
۲
RC Kouba U19
Finished
۱۱:۳۰
USM El Harrach U19
۲
۱
ES Ben Aknoun U19
Finished
۱۱:۳۰
CA Batna U19
۳
۲
NRB Teleghma U19
Finished
۱۱:۳۰
JS Saoura U19
۳
۱
ASM Oran U19
Finished
۱۱:۳۰
MC El Eulma U19
۱
۰
HB Chelghoum Laid U19
Finished
۱۱:۳۰
MC Oran U19
۱
۱
MC Saida U19
Finished
۱۱:۳۰
JS Kabylie U19
۶
۰
MCB Oued Sly U19
Finished
۱۱:۳۰
GC Mascara U19
۱
۲
JSM Tiaret U19
Finished
۱۱:۳۰
ASO Chlef U19
۲
۱
WA Boufarik U19
Finished
۱۱:۳۰
  Portugal U23 League
Sporting Lisboa U23
۲
۱
Maritimo U23
Finished
۱۴:۳۰
Gil Vicente FC U23
۰
۰
SC Farense U23
Finished
۱۴:۳۰
Rio Ave U23
۰
۰
Portimonense U23
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Premier League
Gor Mahia
۱
۰
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
Wazito FC
۰
۱
Sofapaka
Finished
۱۵:۳۰
Kakamega Homeboyz
۰
۱
Posta Rangers FC
Finished
۱۵:۳۰
Tusker FC
۱
۱
Kariobangi Sharks
Finished
۱۵:۳۰
FC Talanta
۰
۱
Bandari FC
Finished
۱۵:۴۵
Kenya Commercial Bank Nairobi
۲
۱
Mathare United
Finished
۱۳:۳۰
  Belgium First Division A
Cercle Brugge KSV
۰
۰
Standard Liege
inprogress
۱۸:۳۰
  France Ligue 2
AS St. Etienne
۳
۲
Annecy FC
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
CA Ouriense (W)
۱
۱
Braga (W)
Finished
۱۶:۳۰
Amora FC (W)
۰
۳
SF Damaiense (W)
Finished
۱۴:۳۰
Famalicao (W)
۱
۰
CS Maritimo Funchal (W)
Finished
۱۴:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۰
۱
Sporting (W)
inprogress
۱۸:۳۰
SL Benfica (W)
۶
۰
Clube de Albergaria (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Torreense (W)
۱
۰
Vilaverdense (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Lebanon Premier League
Tripoli SC
۳
۱
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۵:۴۵
Tadamon Sour
۴
۱
Al Safa
Finished
۱۵:۴۵
Al Ansar Beirut
۳
۱
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
  England League Two
Doncaster Rovers
۰
۰
Hartlepool United
inprogress
۱۸:۳۰
Stockport
۲
۱
Tranmere Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Newport County FC
۲
۱
Swindon Town
Finished
۱۶:۱۵
Carlisle United
۰
۰
Harrogate Town
inprogress
۱۸:۳۰
Colchester United
۰
۰
Barrow FC
inprogress
۱۸:۳۰
Crewe Alexandra
۰
۲
Grimsby Town
inprogress
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۰
۰
AFC Wimbledon
inprogress
۱۸:۳۰
Salford City
۱
۰
Rochdale
inprogress
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۰
۰
Stevenage Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Northampton Town
۰
۰
Walsall FC
inprogress
۱۸:۳۰
Gillingham
۱
۰
Crawley Town
inprogress
۱۸:۳۰
Bradford City
۱
۰
Mansfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Liigacup, Group A
FC Inter Turku
۱
۰
IFK Mariehamn
Finished
۱۵:۳۰
FC Honka Espoo
۱
۱
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Iskenderun
۱
۰
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
Zonguldak Komurspor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۴:۳۰
Ankara Demirspor
۲
۰
1928 Bucaspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۱
Serik Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Karacabey Belediyespor
۴
۲
Pazarspor
Finished
۱۴:۳۰
Kocaelispor
۲
۱
Sariyer GK
Finished
۱۴:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۱
۱
Balikesirspor
Finished
۱۴:۳۰
Kastamonuspor
۰
۱
Utas Usakspor
Finished
۱۴:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
۰
۰
Fethiyespor
Finished
۱۴:۳۰
Vanspor FK
۱
۰
Adiyaman FK
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
UCAM Murcia CF B
۰
۲
Deportiva Minera
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 3
Arsenio Arkan FC
۱
۲
PS Palembang
Finished
۱۰:۰۰
David FC
۱
۵
KMP Bumara FC
Finished
۱۲:۱۵
  Mexico Liga TDP, Group 16
Correcaminos III
۰
۱
FC Santiago
Finished
۰۱:۳۰
  Thailand Thai League 1
Chiangrai United FC
۳
۲
Prachuap FC
Finished
۱۴:۳۰
Sukhothai FC
۲
۱
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۰۰
  Egypt Division 2
Shoban Moslemen Qena
۲
۱
Fayoum FC
Finished
۱۶:۳۰
El Hammam
۱
۰
Alexandria Sporting Club
Finished
۱۶:۳۰
FC Masr (ZED)
۰
۰
Al Nasr Cairo
Finished
۱۷:۰۰
  Kuwait Premier League
Kazma
-
-
Al-Qadsiya
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Al Fahaheel FC
۴
۱
Al-Naser
Finished
۱۷:۰۵
  Northern Ireland Irish Cup
Portadown FC
۰
۲
Glentoran FC
inprogress
۱۸:۳۰
Larne
۰
۱
Linfield FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cliftonville FC
۱
۰
Coleraine FC
inprogress
۱۸:۳۰
Institute FC Londonderry
۰
۰
Ballyclare
inprogress
۱۸:۳۰
Ballymena United FC
۲
۱
Newington FC
inprogress
۱۸:۳۸
  Vietnam V-League
Hoang Anh Gia Lai
۰
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۳:۳۰
Hai Phong
۲
۲
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
  South Africa Diski Challenge
Maritzburg United Reserves
۰
۲
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۱
۱
Royal AM Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۳
۰
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Halcones de Zapopan
۰
۳
Tritones Vallarta MFC
Finished
۰۰:۳۰
Leviatan FC
۱
۴
Escorpiones FC
Finished
۰۰:۳۰
CF Pachuca 2
۸
۰
Real De Arteaga
Finished
۰۱:۳۰
Correcaminos II
۰
۰
Lobos ULMX
inprogress
۱۹:۳۰
Leones Negros UDG II
-
-
Chihuahua FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Cimarrones de Sonora FC II
-
-
Tecos
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Belgium Super League Women
Club Brugge (W)
۱
۰
Zulte-Waregem (W)
inprogress
۱۸:۴۵
Standard Liege (W)
۱
۲
Anderlecht (W)
Finished
۱۶:۰۰
Eendracht Aalst (W)
۰
۱
White Star Woluwe (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  England Northern Premier League
Liversedge
۰
۱
Belper Town
inprogress
۱۸:۳۰
Gainsborough Trinity
۰
۰
Whitby Town
inprogress
۱۸:۳۰
Nantwich Town
۱
۱
Atherton Collieries
inprogress
۱۸:۳۰
Ashton United
۱
۰
Morpeth Town
inprogress
۱۸:۳۰
Radcliffe Borough
۱
۱
Marine
inprogress
۱۸:۳۰
Hyde United FC
۰
۱
Warrington Rylands
inprogress
۱۸:۳۰
South Shields
۰
۰
Lancaster City
inprogress
۱۸:۳۰
Marske Utd FC
۰
۲
Guiseley
inprogress
۱۸:۳۰
Matlock Town
۰
۰
FC United of Manchester
inprogress
۱۸:۳۰
Bamber Bridge
۰
۰
Stalybridge Celtic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Warrington Town
۰
۰
Stafford Rangers
inprogress
۱۸:۳۰
  England National League
Southend United
۰
۰
York City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Wealdstone FC
۱
۰
Dagenham & Redbridge
inprogress
۱۸:۳۰
Bromley
۰
۰
Maidenhead United
inprogress
۱۸:۳۰
Torquay United
۱
۲
Notts County
inprogress
۱۸:۳۰
Solihull Moors
۰
۱
Gateshead
inprogress
۱۸:۳۰
Eastleigh
۱
۰
Woking FC
inprogress
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۰
۱
Maidstone Utd
inprogress
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۰
۰
Chesterfield
inprogress
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۰
۰
Halifax Town
inprogress
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۰
Dorking Wanderers
inprogress
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Alvechurch
۱
۲
Nuneaton Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Stratford Town
۰
۱
Ilkeston FC
inprogress
۱۸:۳۰
Coalville Town FC
۲
۰
AFC Rushden And Diamonds
inprogress
۱۸:۳۰
Rushall Olympic
۶
۱
Redditch United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Barwell FC
۲
۰
Royston Town
inprogress
۱۸:۳۰
Bromsgrove Sporting
۱
۱
Hednesford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Tamworth FC
۳
۱
Mickleover Sports
Finished
۱۷:۳۰
Bedford Town FC
۲
۳
Leiston Football Club
inprogress
۱۸:۳۰
Needham Market
۱
۱
Kings Langley FC
inprogress
۱۸:۳۰
St Ives Town
۲
۱
Hitchin Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Stourbridge FC
۰
۰
Basford Utd
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland League One
Airdrieonians FC
۱
۰
Clyde FC
inprogress
۱۸:۳۰
Alloa Athletic
۱
۰
Peterhead
inprogress
۱۸:۳۰
Dunfermline
۱
۰
Montrose
inprogress
۱۸:۳۰
Queen of the South
۱
۰
FC Edinburgh
inprogress
۱۸:۳۰
Kelty Hearts
۱
۰
Falkirk FC
inprogress
۱۸:۳۰
  France National 2, Group A
Racing Club de France
۱
۱
FC Chambly Thelle
Finished
۱۷:۳۰
Rennes II
۰
۰
US St. Malo
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۰
۱
Novorizontino SP
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa Premier League
Orlando Pirates FC
۰
۱
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۷:۰۰
Golden Arrows
۱
۲
Royal AM
Finished
۱۷:۰۰
Supersport United
۱
۰
Cape Town City
inprogress
۱۹:۰۰
Chippa United
۱
۲
Stellenbosch FC
Finished
۱۷:۰۰
  Netherlands Tweede Divisie
HHC Hardenberg
۰
۲
OFC Oostzaan
Finished
۱۷:۰۰
Katwijk
۳
۰
Quick Boys
Finished
۱۶:۳۰
Kozakken Boys
۲
۰
Volendam Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Koninklijke HFC
۱
۰
Scheveningen
inprogress
۱۸:۰۰
Sparta Rotterdam Reserves
۰
۰
Noordwijk
inprogress
۱۹:۳۰
FC Lisse
۲
۲
SV Spakenburg
Finished
۱۷:۰۰
IJsselmeervogels
۲
۳
Excelsior Maassluis
Finished
۱۷:۳۰
Rijnsburgse Boys
۰
۲
Amsterdam FC
Finished
۱۷:۳۰
Tielse EC
-
-
De Treffers
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland Liigacup, Group B
KuPS Kuopio
۰
۱
AC Oulu
Finished
۱۶:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
۳
۲
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۶:۱۵
FC Haka Valkeakoski
۱
۰
Ilves
Finished
۱۶:۱۵
  Zanzibar Premier League
Malindi
۰
۱
Kundemba FC
Finished
۱۶:۳۰
Zimamoto SC
-
-
Taifa Jangombe
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Portugal Liga Segunda
UD Oliveirense
۲
۲
Vilafranquense
Finished
۱۴:۳۰
Moreirense
۱
۰
Academico Viseu
Finished
۱۷:۳۰
FC Porto B
۱
۱
Belenenses
inprogress
۱۹:۰۰
Nacional Madeira Funchal
۱
۱
SCU Torreense
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany 3.Liga
SV Wehen Wiesbaden
۱
۱
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۶:۳۰
VfL Osnabruck
۳
۱
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04
۱
۲
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۶:۳۰
FSV Zwickau
۱
۱
SV Meppen
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۷
۱
Hallescher FC
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Saarbrucken
۰
۴
SV Elversberg
Finished
۱۶:۳۰
  Guatemala Primera Division
Juventud Pinulteca FC
۲
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۰۱:۰۰
  Finland Ykkoscup
Mikkelin Palloilijat MP
۰
۲
HIFK
Finished
۱۳:۳۰
Japs
۵
۲
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۶:۴۵
JJK Jyvaskyla
۰
۳
FF Jaro
Finished
۱۶:۴۵
  Brazil Mineiro 1
Democrata Gov Valadares
۱
۱
Athletic Club MG
Finished
۰۳:۰۰
  Zambia Super League
NAPSA Stars FC
۰
۱
Power Dynamos
Finished
۱۴:۳۰
Green Buffaloes
۱
۱
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Kansanshi Dynamos
۰
۰
Lumwana Radiants
Finished
۱۶:۳۰
Chambishi FC
۱
۱
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۱
۱
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۳
۰
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
Zesco United
۱
۰
Green Eagles
Abandoned
۱۶:۳۰
Buildcon FC
۱
۲
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
  Morocco League Women
FAR Rabat (W)
۴
۰
AJN Larache (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Kosovo Cup
KF Ballkani
۲
۰
A&N Prizren
Finished
۱۵:۳۰
KF Feronikeli
۱
۰
KF Trepca 89 Mitrovice
Finished
۱۵:۳۰
KF Liria Prizren
۲
۳
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۵:۳۰
KF Flamurtari
۱
۲
KF Vushtrria
Finished
۱۵:۳۰
  Malta Challenge League
Mtarfa
۰
۱
Lija Athletic
Finished
۱۶:۳۰
Vittoriosa Stars
۱
۳
Attard
Finished
۱۶:۳۰
Swieqi United FC
۱
۰
Marsaskala
inprogress
۱۹:۰۰
Tarxien Rainbows FC
۲
۱
Zejtun Corinthians FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Burundi Premier League
Bujumbura City
۱
۱
Tigre Noir CS
Finished
۱۶:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
ES Bafing
۰
۰
Lys Sassandra
inprogress
۱۹:۰۰
Bouake FC
۰
۰
Stade d'Abidjan
inprogress
۱۹:۰۰
  Greece Super League
OFI FC
۰
۰
Pas Giannina
inprogress
۱۸:۳۰
PAE Ionikos Nikaias
-
-
Aris Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Wales Cymru South
Taffs Well
۰
۲
Goytre United
Finished
۱۷:۳۰
  Wales Welsh Cup
Connah's Quay Nomads
۵
۰
Airbus UK
Finished
۱۷:۳۰
Bala Town
۲
۰
Briton Ferry Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
Cwmbran Celtic
۱
۳
The New Saints FC
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB I
Paksi FC
۰
۰
Kecskemeti TE
Finished
۱۷:۰۰
Budapest Honved FC
۰
۰
Kisvarda FC
inprogress
۱۹:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Rams
۳
۱
Baynounah SC
Finished
۱۶:۴۵
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Compostela U19
۱
۰
Ural CF U19
inprogress
۱۹:۰۰
Real Oviedo U19
۱
۰
Coruxo FC U19
inprogress
۱۸:۱۵
  Malta Premier League
Gudja United
۳
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Pieta Hotspurs FC
۰
۲
Gzira United FC
inprogress
۱۸:۴۵
Sirens FC
۱
۱
Mosta FC
inprogress
۱۸:۴۵
Floriana FC
۰
۱
Hamrun Spartans FC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 5
FC Marko
۱
۰
Almyros
Finished
۱۶:۳۰
AO Poros
۰
۰
Ethnikos Piraeus FC
Finished
۱۶:۳۰
AO Agia Paraskevi
۰
۱
Fostiras FC
Finished
۱۶:۳۰
Aris Petroupolis
۱
۱
AO Tympakiou
Finished
۱۶:۳۰
Thyella Diastavroseos
۳
۱
AE Moschatou
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Primera Division
Racing Club de Montevideo
۰
۲
Boston River
Finished
۱۶:۱۵
  Argentina Liga Profesional Reserve
CA Talleres de Cordoba Reserves
۱
۲
Atletico Tucuman Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central Reserves
۲
۰
Tigre Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۰
۰
Argentinos Juniors Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  India Indian Super League
Mumbai City FC
۱
۱
Hyderabad FC
Finished
۱۵:۳۰
Northeast United FC
۰
۲
Jamshedpur FC
Finished
۱۷:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Esof Vendee La Roche S Yon U19
۱
۳
Stade Rennais U19
Finished
۱۴:۰۰
Le Mans U19
۲
۱
Stade Lavallois Mayenne FC U19
Finished
۱۷:۰۰
Nantes U19
۳
۳
FC Brest U19
Finished
۱۷:۰۰
  Cyprus First Division Women
Apollon Limassol FC (W)
۶
۰
Aris Limassol (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Rwanda National League
Rutsiro FC
۱
۱
Mukura Victory
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۰
۱
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Curslack-Neuengamme
۰
۲
Hamburger SV III
Finished
۱۷:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Samger FC
۰
۰
Hawks FC
inprogress
۱۹:۳۰
Team Rhino FC
۰
۰
Real de Banjul FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Oman Professional League
Al Seeb
۰
۰
AL Musannah
inprogress
۱۸:۴۵
Al Nahda
۱
۰
Oman FC
Finished
۱۶:۴۵
  Nigeria Premier League Grp. A
Bendel Insurance
۰
۰
Gombe United
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Championship
Arbroath
۱
۰
Raith Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۰
۱
Greenock Morton
inprogress
۱۸:۳۰
Hamilton Academicals FC
۱
۱
Dundee FC
inprogress
۱۸:۳۰
Partick Thistle
۰
۱
Cove Rangers
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
Elgin City
۰
۱
Albion Rovers FC
inprogress
۱۸:۳۰
East Fife
۰
۱
Stirling Albion
inprogress
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۱
۰
Stranraer
inprogress
۱۸:۳۰
Bonnyrigg Rose
۱
۲
Annan Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Stenhousemuir
۰
۱
Dumbarton
inprogress
۱۸:۳۰
  Cameroon League Women
Amazone FAP (W)
۰
۰
AS Awa FF (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Eclair de Saa (W)
۰
۰
Eding Sport (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ebolowa (W)
۳
۰
Caiman Filles Douala (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
Alma Juventus Fano 1906
۲
۰
Porto D'Ascoli
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Bundesliga Women
SC Freiburg (W)
۰
۴
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga West
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۳
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
FC Schalke 04 II
۴
۱
SV Rodinghausen
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۰
۰
SC Wiedenbruck
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Duren
۲
۰
SV Straelen
Finished
۱۶:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۵
۱
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۵
۰
1. FC Koln II
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Kaan-Marienborn
۳
۰
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Koln
۶
۰
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Super League
Gusii FC
۱
۰
Coastal Heroes
Finished
۱۵:۳۰
Darajani Gogo
۰
۰
Naivas FC
Finished
۱۵:۳۰
Kajiado
۰
۱
Mombasa Elite
Finished
۱۵:۳۰
Mully Children Family
۲
۲
Mwatate United
Finished
۱۵:۳۰
Kisumu All Stars
۳
۰
Vihiga United
Finished
۱۵:۳۰
  Seychelles Premier League
St Michel United
۲
۲
Saint Louis Suns United
Finished
۱۵:۳۰
Bel Air
۲
۰
Northern Dynamo FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Sporting FC (W)
۱
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
Finished
۰۴:۳۰
Dimas Escazu (W)
۱
۴
Saprissa (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hamburger SV II
۳
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۲
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۶:۳۰
Kickers Emden
۱
۱
SSV Jeddeloh
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
Fafe
۰
۱
Sporting Braga B
inprogress
۱۸:۳۰
CDC Montalegre
۱
۱
Varzim SC
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes B
۰
۲
SC Sao Joao Ver
inprogress
۱۸:۳۰
Felgueiras 1932
-
-
Cfc-Cf Canelas 2010
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  England Isthmian League Premier
Folkestone Invicta FC
۱
۱
AFC Hornchurch
inprogress
۱۸:۳۰
Bishop's Stortford
۱
۰
Corinthian Casuals
inprogress
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۱
۲
Brightlingsea Regent
inprogress
۱۸:۳۰
Carshalton Athletic FC
۰
۱
Canvey Island FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hastings United FC
۰
۰
Margate FC
inprogress
۱۸:۳۰
Aveley
۰
۰
Bowers & Pitsea
inprogress
۱۸:۳۰
Wingate & Finchley FC
۱
۰
Cray Wanderers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Herne Bay
۰
۲
Horsham FC
Abandoned
۱۸:۳۰
Potters Bar Town FC
۱
۱
Haringey Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Lewes FC
۱
۰
Kingstonian FC
inprogress
۱۸:۳۰
Billericay Town FC
۰
۱
Enfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Wales Cymru North
Ruthin Town FC
۰
۰
Porthmadog
inprogress
۱۸:۰۰
Gresford Athletic
۱
۳
Holyhead Hotspur
Finished
۱۷:۳۰
Conwy Borough
۰
۳
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Mold Alexandra
۳
۴
Cefn Druids AFC
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Patacona FC
۰
۰
Atzeneta
inprogress
۱۸:۳۰
Rayo Ibense
۲
۰
Hercules II
inprogress
۱۹:۰۰
Jove Espanol
۰
۰
Torrent CF
inprogress
۱۹:۳۰
CD Acero
۱
۰
Silla CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Burkina Faso Premier League
AS Police
۰
۰
Royal FC
inprogress
۱۹:۰۰
  France National 2, Group D
FC Chamalieres
۱
۱
FC Nantes B
inprogress
۱۸:۳۰
GOAL FC
۰
۰
Angouleme Charente FC
inprogress
۱۹:۳۰
  France National 2, Group C
Olympique Lyon 2
۰
۱
Lyon Duchere
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Conil CF
۰
۰
AD Ceuta FC B
inprogress
۱۸:۴۵
  Switzerland Super League
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Basel
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
۲
۲
SD Deusto
inprogress
۱۸:۰۰
Pasaia KE
-
-
Aurrera de Vitoria
inprogress
۱۹:۰۰
Aurrera de Ondarroa
-
-
Anaitasuna
inprogress
۱۹:۰۰
Lagun Onak
-
-
Urduliz FT
inprogress
۱۹:۳۰
SD Leioa
۰
۰
CD Padura
inprogress
۱۹:۳۰
CD Basconia
۰
۰
Barakaldo
inprogress
۱۹:۳۰
  Ireland Leinster Senior Cup
University College Dublin FC
۰
۳
Shamrock Rovers FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Botswana Premier League
Township Rollers
۲
۰
Holy Ghost SC
Finished
۱۷:۳۰
Police XI SC
۱
۲
Nico United
Finished
۱۷:۳۰
Botswana Defence Force
۰
۳
Orapa United FC
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone D
AC Prato
۰
۱
Salsomaggiore
Finished
۱۷:۰۰
Lentigione Calcio
۱
۰
Mezzolara
Finished
۱۷:۰۰
Ravenna Calcio
۱
۰
Crema 1908
Finished
۱۷:۰۰
US Corticella
۲
۱
AC Forli
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone C
Virtus Bolzano
۰
۲
Mestre
Finished
۱۷:۰۰
  Hong Kong Premier League Women
Wofoo Tai Po (W)
۰
۱
Kitchee (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Posidonas Neas Michanionas
۱
۰
Kavala
Finished
۱۶:۳۰
Orfeas Puma Xanthi
۱
۱
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Megas Alexandros Orfaniou
۰
۲
Agrotikos Asteras
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
Sportfreunde Lotte
۱
۰
TUS Bovinghausen 04
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
Omonia FC Aradippou
۰
۱
Peyia 2014
Finished
۱۶:۰۰
PAEEK
۰
۰
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۶:۰۰
AE Zakakiou
۰
۰
Achyronas Onisillos
Finished
۱۶:۰۰
  Rwanda League Women
Rambura (W)
۰
۱
Kamonyi FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
ES Mutunda (W)
۱
۱
Kayonza WFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Orduspor 1967
۲
۰
Turgutluspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division Women
Real Betis B (W)
۳
۰
La Solana (W)
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa (W)
۱
۲
Real Madrid B (W)
Finished
۱۷:۴۵
Athletic Bilbao C (W)
۰
۰
Zaragoza CFF (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Moncarapachense
۱
۲
FC Alverca
Finished
۱۴:۳۰
Fontinhas
۰
۱
Real SC Queluz
inprogress
۱۸:۳۰
  Netherlands U21 League
NAC U21
۲
۰
PEC Zwolle U21
Finished
۱۷:۱۵
  South Africa 1st Division
Hungry Lions FC
۲
۱
JDR Stars
Finished
۱۷:۰۰
Polokwane City FC
۰
۰
Cape Town Spurs
Finished
۱۷:۰۰
University of Pretoria Students
۲
۱
Uthongathi
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
US Fezzanese
۲
۰
Chisola
Finished
۱۷:۳۰
AC Legnano
۲
۰
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
AC Bra
۰
۰
Pinerolo
Finished
۱۷:۰۰
Sanremese
۱
۱
Borgosesia
Finished
۱۷:۰۰
  Peru Liga 1
Cusco FC
۰
۳
Sport Huancayo
Finished
۰۰:۰۰
  Palestine West Bank League
Mosaset Al Bireh
۰
۱
Shabab Al-Dhahiriya SC
Finished
۱۶:۳۰
Islami Qalqilya
۰
۲
Shabab Al Amaari
Finished
۱۶:۳۰
Al Khalil
۰
۲
Shabab Alsamu
Finished
۱۶:۳۰
Markaz Askar
۰
۰
Al-Ahli Qalqilya
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovakia Cup
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۰
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
CD Robres
۲
۰
CF Epila
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
UC Cartes
۱
۱
UD Samano
inprogress
۱۸:۴۵
SDA Albericia
۰
۱
UM Escobedo
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
CD Diocesano
۳
۰
Navalcarnero
inprogress
۱۸:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Deportivo Fabril
۲
۰
CD Estradense
inprogress
۱۸:۴۵
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Mutilvera
۱
۰
SD Beasain
inprogress
۱۹:۰۰
AD San Juan
۱
۰
Cirbonero
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Burgos Promesas
۰
۱
Real Oviedo II
inprogress
۱۹:۰۰
Real Valladolid B
۰
۰
Polvorin FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Plasencia
-
-
CD Don Alvaro
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Casalarreina CF
۰
۰
Agoncillo
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
UD Torre del Mar
-
-
FC Malaga City
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CD Villacanas
-
-
Conquense
inprogress
۱۹:۰۰
Cd Tarancon
۰
۰
Illescas
inprogress
۱۹:۳۰
  Mali Premiere Division
USC Kita
۱
۰
Yeelen Olympique
inprogress
۱۹:۱۵
  Mali League Women
Super Lionnes (W)
-
-
AS Momo Sikasso (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  France National 2, Group B
Colmar
۰
۱
Sainte Genevieve Sports
inprogress
۱۹:۳۰
  Gambia Division 2
Kiang West FC
۰
۰
BK Milan
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Real Balompedica Linense
۰
۱
Linares Deportivo
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Real Union Club de Irun
۰
۰
CF Intercity
inprogress
۱۹:۳۰
  Mauritania Division 2
Star Arafat
۰
۰
AS Pompier
inprogress
۱۹:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Dundela
۱
۰
Dergview
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Canoneros Marina
-
-
Club Calor
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Schwarz Weiss Essen
۱
۲
SF Hamborn 07
inprogress
۱۸:۳۰
KFC Uerdingen 05
-
-
Sonsbeck
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  San Marino Campionato
SS Virtus
۱
۱
FC Fiorentino
Finished
۱۷:۳۰
  England Northern League Division One East
Grantham Town
۰
۰
Hebburn Town
inprogress
۱۸:۳۰
Grimsby Borough
۰
۱
Ossett United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
AE Lefkimmis
۲
۴
Tilikratis
Finished
۱۶:۲۰
  Kenya League Women
Vihiga Queens FC (W)
۲
۳
Ulinzi Starlets (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Sile Yildizspor
۱
۰
Karsiyaka SK
Finished
۱۴:۳۰
  Namibia Premier League
Black Africa FC
۰
۱
Okahandja
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۵
۱
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۵:۳۰
SV Tasmania Berlin
۱
۱
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۶:۰۰
Rostocker FC
۱
۴
FC Hansa Rostock II
Finished
۱۶:۳۰
MSV Pampow
۳
۳
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۶:۳۰
  Albania First Division
KF Luz i Vogel 2008
۰
۲
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
۱
۰
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۰
۲
BFC Dynamo Berlin
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
SV Blau-Weiss Zorbau
۱
۲
FSV Budissa Bautzen
Finished
۱۶:۰۰
SC Freital
۱
۰
VfB Auerbach
Finished
۱۶:۰۰
VfB 1921 Krieschow
۶
۱
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۶:۰۰
FC An der Fahner Hohe
۴
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۶:۰۰
Ludwigsfelder FC
۲
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۶:۰۰
SG Union Sandersdorf
۱
۳
VFC Plauen
Finished
۱۶:۰۰
FC Grimma
۱
۴
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۶:۰۰
  Cyprus 3. Division
ASIL FC Lysi
۲
۰
Ethnikos Assias
Finished
۱۶:۰۰
Thoi Lakatamias
۱
۰
Chalkanoras Idaliou
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Bremen
Brinkumer SV
۱
۶
Geestemunde
Finished
۱۶:۳۰
TuSpo Surheide
۳
۰
Werder Bremen III
Finished
۱۶:۳۰
Blumenthaler SV
۳
۲
KSV Vatan Sport Bremen
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Oberena
-
-
CD Cortes
inprogress
۱۸:۳۰
Club Deportivo Huarte
-
-
CD Subiza
inprogress
۱۸:۳۰
CD Beti Onak
-
-
Valle de Egues
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Union Viera CF U19
۲
۰
CD Maspalomas U19
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Paris Saint-Germain U19
۱
۲
Le Havre AC U19
Finished
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group B
AJ Auxerre U19
۲
۰
US Torcy U19
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Real Murcia U19
۲
۱
CD Castellon U19
inprogress
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Chesham United FC
۱
۰
Hendon FC
inprogress
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۱
۱
Gosport Borough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hayes & Yeading FC
۲
۱
North Leigh FC
inprogress
۱۸:۳۰
Tiverton Town FC
۲
۰
Dorchester Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hanwell Town
۱
۰
Bracknell Town F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
Salisbury FC
۰
۰
Plymouth Parkway
inprogress
۱۸:۳۰
Harrow Borough FC
۱
۰
Beaconsfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
Winchester City
۰
۲
Merthyr Town
inprogress
۱۸:۳۰
Hartley Wintney
۰
۱
Metropolitan Police FC
inprogress
۱۸:۳۰
Swindon Supermarine
۰
۰
Weston-super-Mare FC
inprogress
۱۸:۳۰
Truro City FC
۲
۰
Yate Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One Midlands
Shepshed Dynamo
۰
۰
Cambridge City FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CD Llosetense
۱
۱
UD Collerense
inprogress
۱۸:۳۰
CE Mercadal
-
-
CD Manacor
inprogress
۱۸:۳۰
Constancia
۱
۰
PE Sant Jordi
inprogress
۱۹:۰۰
CE Andratx
۲
۰
Poblense
inprogress
۱۹:۰۰
  Scotland Lowland League
Gretna 2008
۰
۲
Heart of Midlothian FC II
inprogress
۱۸:۳۰
Edinburgh University
۰
۱
Cowdenbeath
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico U20 League
Leon U20
۱
۲
Pachuca U20
inprogress
۱۸:۳۰
Cruz Azul U20
۰
۰
Tigres U20
inprogress
۱۸:۳۰
  Austria OFB Cup
Wiener SK
-
-
SV Ried
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید